ROZKŁAD JAZDY OBOWIĄZUJE OD
2.01.2023r
DOBRZANY-SUCHAŃ-STARGARD
| D6 | D | D6 | D6 | D | D | D |
---|
Dobrzany | 06:40 | 08:00 | 09:15 | 12:30 | 14:45 | 16:00 | 18:00 |
Szadzko | 06:45 | 08:05 | 09:20 | 12:35 | 14:50 | 16:05 | 18:05 |
Tarnowo | 06:50 | 08:10 | 09:25 | 12:40 | 14:55 | 16:10 | 18:10 |
Suchań | 06:55 | 08:15 | 09:30 | 12:45 | 15:00 | 16:15 | 18:15 |
Sadłowo | 06:58 | 08:18 | 09:33 | 12:48 | 15:03 | 16:18 | 18:18 |
Krąpiel | 07:03 | 08:25 | 09:40 | 12:55 | 15:10 | 16:25 | 18:25 |
Stargard ZCP – peron 8 | 07:21 | 08:41 | 9:56 | 13:11 | 15:26 | 16:41 | 18:41 |
STARGARD-SUCHAŃ-DOBRZANY
| D | S6 | D6 | D | D6 | D | D |
---|
Stargard ZCP – peron 8 | 07:15 | 07:40 | 11:00 | 13:30 | 15:15 | 17:00 | 19:15 |
Krąpiel | 07:31 | 07:56 | 11:16 | 13:46 | 15:31 | 17:16 | 19:31 |
Sadłowo | 07:36 | 08:03 | 11:23 | 13:53 | 15:38 | 17:23 | 19:38 |
Suchań | 07:41 | 08:06 | 11:26 | 13:56 | 15:41 | 17:26 | 19:41 |
Tarnowo | 07:46 | 08:11 | 11:31 | 14:01 | 15:46 | 17:31 | 19:46 |
Szadzko | 07:51 | 08:16 | 11:36 | 14:06 | 15:51 | 17:36 | 19:51 |
Dobrzany | 07:56 | 08:21 | 11:41 | 14:11 | 15:56 | 17:41 | 19:56 |
DOBRZANY-MARIANOWO-STARGARD
| | D | S | D | D | D | D |
---|
Dobrzany | | 05:50 | 06:35 | 8:30 | 11:00 | 13:30 | 17:00 |
Kępno | | 05:55 | 06:40 | 8:35 | 11:05 | 13:35 | 17:05 |
Wiechowo | | 06:00 | 06:45 | 8:40 | 11:10 | 13:40 | 17:10 |
Marianowo | | 06:04 | 06:50 | 8:44 | 11:14 | 13:44 | 17:14 |
Czarnkowo | | X | 6:55 | X | X | 13:49 | X |
Trabki | | 6:09 | x | 8:49 | 11:19 | x | 17:19 |
Dalewo | | 06:13 | 06:59 | 8:53 | 11:23 | 13:23 | 17:23 |
Gogolewo | | 06:15 | 07:01 | 8:55 | 11:25 | 13:25 | 17:25 |
Stargard ZCP – peron 8 | | 06:22 | 07:13 | 9:12 | 12:32 | 13:42 | 17:42 |
STARGARD-MARIANOWO-DOBRZANY
| D | D | D | D | S | D | D |
---|
Stargard ZCP – peron 8 | | 8:15 | 10:00 | 11.55 | 14:30 | 15:40 | 18:15 |
Kiczarowo kolonia | | 8:27 | | 12:07 | 14:42 | | 18:27 |
Pęzino krzyżówka | | 8:29 | | 12:09 | 14:44 | | 18:29 |
Gogolewo | | 8:32 | 10:15 | 12:12 | 14:47 | 15:55 | 18:32 |
Dalewo | | 8:33 | 10:17 | 12:13 | 14:48 | 15:57 | 18:33 |
Czarnkowo | | X | 10:22 | X | x | 16:02 | X |
Trabki | | 8:38 | x | 12:18 | 14:53 | X | 18:38 |
Marianowo | | 8:40 | 10:26 | 12:20 | 14:55 | 16:06 | 18:40 |
Wiechowo | | 8:43 | 10:30 | 12:23 | 14:53 | 16:10 | 18:43 |
Kępno | | 8:47 | 10:35 | 12:27 | 14:57 | 16:15 | 18:47 |
Dobrzany | | 8:52 | 10:40 | 12:32 | 15:02 | 16:20 | 18:52 |
RZECZ-SUCHAŃ-STARGARD
| D | D | D |
---|
Recz | 06:30 | 10:00 | 14:00 |
Wapnica | 06:37 | 10:07 | 14:07 |
Nosowo WIEŚ | 06:41 | 10:11 | 14:11 |
Suchanówko WIEŚ | 06:46 | 10:16 | 14:16 |
Suchań | 06:50 | 10:20 | 14:20 |
Sadłowo WIEŚ | 6:54 | 10:24 | 14:24 |
Krapiel | 7:01 | 10:31 | 14:31 |
Stargard ZCP – peron 8 | 07:15 | 10:45 | 14:45 |
STARGARD-SUCHAŃ-RECZ
| D | D | S | D |
---|
Stargard ZCP – peron 8 | 09:15 | 13:00 | 15:00 | 16:00 |
Krąpiel | 09:29 | 13:14 | 15:14 | 16:14 |
Sadłowo WIEŚ | 9:36 | 13:21 | 15:21 | 16:21 |
Suchań | 09:40 | 13:25 | 15:25 | 16:25 |
Suchanówko WIEŚ | 09:44 | 13:29 | 15:29 | 16:29 |
Nosowo WIEŚ | 09:49 | 13:34 | 15:34 | 16:34 |
Wapnica | 09:53 | 13:38 | 15:38 | 16:38 |
Recz | 10:00 | 13:45 | 15:45 | 16:45 |
6-kursuje w soboty S-kursuje w dni nauki szkolnej szkół ponadpodstawowych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt