Rozkład jazdy

ROZKŁAD JAZDY OBOWIĄZUJE OD
4.01.2022r

DOBRZANY-SUCHAŃ-STARGARD

D6DD6D6DDD
Dobrzany06:4008:0009:1512:3014:4516:0018:00
Szadzko06:4508:0509:2012:3514:5016:0518:05
Tarnowo06:5008:1009:2512:4014:5516:1018:10
Suchań06:5508:1509:3012:4515:0016:1518:15
Sadłowo06:5808:1809:3312:4815:0316:1818:18
Krąpiel07:0308:2509:4012:5515:1016:2518:25
Stargard ZCP – peron 807:2108:419:5613:1115:2616:4118:41
STARGARD-SUCHAŃ-DOBRZANY
DS6D6DD6DD
Stargard ZCP – peron 807:1507:4011:0013:3015:1517:0019:15
Krąpiel07:3107:5611:1613:3615:3117:1619:31
Sadłowo07:3608:0311:2313:4315:3817:2319:38
Suchań07:4108:0611:2613:4615:4117:2619:41
Tarnowo07:4608:1111:3113:5115:4617:3119:46
Szadzko07:5108:1611:3613:5615:5117:3619:51
Dobrzany07:5608:2111:4115:0115:5617:4119:56

DOBRZANY-MARIANOWO-STARGARD

DSDDDD
Dobrzany05:5006:358:3011:0013:3017:00
Kępno05:5506:408:3511:0513:3517:05
Wiechowo06:0006:458:4011:1013:4017:10
Marianowo06:0406:508:4411:1413:4417:14
CzarnkowoX6:55XX13:49X
Trabki6:09x8:4911:19x17:19
Dalewo06:1306:598:5311:2313:2317:23
Gogolewo06:1507:018:5511:2513:2517:25
Stargard ZCP – peron 806:2207:139:1212:3213:4217:42
STARGARD-MARIANOWO-DOBRZANY
DDDDSDD
Stargard ZCP – peron 88:1510:0011.5514:3015:4018:15
Kiczarowo kolonia8:2712:0714:4218:27
Pęzino krzyżówka8:2912:0914:4418:29
Gogolewo8:3210:1512:1214:4715:5518:32
Dalewo8:3310:1712:1314:4815:5718:33
CzarnkowoX10:22Xx16:02X
Trabki8:38x12:1814:53X18:38
Marianowo8:4010:2612:2014:5516:0618:40
Wiechowo8:4310:3012:2314:5316:1018:43
Kępno8:4710:3512:2714:5716:1518:47
Dobrzany8:5210:4012:3215:0216:2018:52

RZECZ-SUCHAŃ-STARGARD

DDD
Recz06:3010:0014:00
Wapnica06:3710:0714:07
Nosowo WIEŚ06:4110:1114:11
Suchanówko WIEŚ06:4610:1614:16
Suchań06:5010:2014:20
Sadłowo WIEŚ6:5410:2414:24
Krapiel7:0110:3114:31
Stargard ZCP – peron 807:1510:4514:45
STARGARD-SUCHAŃ-RECZ
DDSD
Stargard ZCP – peron 809:1513:0014:4515:30
Krąpiel09:2913:1414:5915:44
Sadłowo WIEŚ9:3613:2115:0415:51
Suchań09:4013:2515:0815:55
Suchanówko WIEŚ 09:4413:2915:1215:59
Nosowo WIEŚ09:4913:3415:1716:04
Wapnica09:5313:3815:2116:08
Recz10:0013:4515:3016:15

6-kursuje w soboty S-kursuje w dni nauki szkolnej szkół ponadpodstawowych

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.